Naša spoločnosť

ČÍTAJTE VIAC O NAŠEJ SPOLOČNOSTI

Špecializujeme sa zariaďovaním sanitárnych priestorov.
Spoločnosť VENCL SK s.r.o. poskytuje služby v oblasti podnikovej a profesionálnej hygieny už od roku 1994. Ohľadom bližších informácií o možnostiach zabezpečenia sanity a hygienických potrieb nielen v Bratislave nás kontaktujte.

Zákazníkom ponúkame spoľahlivé výrobky a služby, dodávame kvalitné a spoľahlivé hygienické systémy a spotrebný materiál. Našim hlavným zameraním je riešenie hygieny podnikových a komerčných priestorov.

Rozhodnite sa pre nás, ručíme vám, že budete s našou prácou a službami spokojní. Dôvera našich zákazníkov je pre nás veľmi dôležitá, takisto si vážime aj spoluprácu s architektmi a projektantmi, vďaka ktorým dokážeme dodávať sanitárne vybavenie do stavieb a projektov. Viac informácií a referencie nájdete na našej domovskej webovej stránke www.vencl.sk.


Hygienické potreby,
sanita
a sanitárne doplnky


Spoločnosť VENCL, s.r.o., s pôsobnosťou na celom území Slovenska a Čiech, je dodávateľom sanitárneho vybavenia a hygienického spotrebného materiálu. Ponúkame vám hygienické systémy, pri ktorých spolupracujeme s architektmi, stavebnými firmami a investormi.

Pripravujeme ponuky, poskytujeme konzultácie a navrhujeme riešenia, prezentácie vzoriek, katalógov a iných propagačných materiálov. Pripravujeme a realizujeme montáže výrobkov sanitárneho vybavenia. Zákazníkov každodenne zásobujeme spotrebným tovarom.